Chcesz zarabiać na czytaniu?

Zostań korektorką i zapanuj nad słowami!

Cześć! Z tej strony Patrycja Bukowska.

Od 2002 roku pracuję ze słowami. Jestem korektorką, dziennikarką, szkoleniowcem. Z sukcesami prowadzę własną firmę, w której dbam o teksty moich klientów i przeprowadzam autorów przez cały proces wydawniczy. Pracowałam z wieloma klientami, od małych, jednoosobowych przedsiębiorców po międzynarodowe korporacje. Moje portfolio jest bogate w doświadczenia zebrane w ciągu ostatnich 20 lat.

Te sukcesy nie wzięły się z niczego. Pewnego dnia zadałam sobie pytanie – czy na korekcie można dobrze zarobić?

Odpowiedź przyszła z czasem, ale zanim to się stało, musiałam się wiele nauczyć. Nie tylko o języku, ale też o prowadzeniu skutecznego, przynoszącego dochody biznesu. Kosztowało mnie to wiele czasu, wysiłku i mnóstwa pomyłek, których Ty możesz uniknąć.

Obecnie zawód korektorki daje mi wszystko, o czym marzyłam: finansową wolność i niezależność, możliwość realizowania własnych pasji, spełniania marzeń (jak choćby tego o przeprowadzce do Hiszpanii), zaspokajania potrzeb związanych z wykonywaniem ciekawej, pełnej wyzwań pracy, którą po prostu kocham!

Ty także możesz prowadzić życie, o którym marzysz, zarabiając na czytaniu. Weź udział w kursie i zostań korektorką!

Jeśli właśnie...

...to czytaj dalej!

Stworzony przeze mnie kurs online to gotowy i sprawdzony przepis na to, jak zdobyć nowy zawód i zacząć zarabiać na czytaniu!

Co zyskasz po ukończeniu tego kursu?

Będziesz pewna siebie i swoich umiejętności

Koniec z perfekcjonizmem i ciągłym pytaniem „czy ja naprawdę mogę...?”! Przerobienie kursu i zdanie egzaminu będzie poświadczeniem Twoich umiejętności, abyś mogła ze spokojem i pewnością siebie pracować nad zleceniami od klientów.

Zdobędziesz zawód korektorki

Praca z tekstem to niewątpliwie zawód przyszłości. Teraz nie poprawia się tylko książek czy gazet. Przed Tobą otworem stoi cały świat treści online, a więc serwisy informacyjne, blogi, e-booki, aplikacje, kursy online i wiele innych...

Zaczniesz zarabiać na czytaniu

Kurs stworzony jest przez praktyka dla praktyków. Jeśli wdrożysz przedstawioną w nim wiedzę i będziesz działać, jestem przekonana, że odniesiesz finansowy sukces.

Sceptycyzm? W pełni to rozumiem!

Zdaję sobie sprawę z tego, że ogrom kursów i e-booków, które są obecne na rynku, może sprawić, że wątpisz w to, co czytasz. Może też zastanawiasz się, czy to aby na pewno kurs dla Ciebie. Dlatego pomyślałam, że warto, byś przeczytała opinie kursantek, które brały udział w poprzednich edycjach tego kursu…

Renata NowakImperium Słowa
Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!
Marysia Bernaciakmarysia-bernaciak.pl
Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, i zaczynam działać.
Katarzyna PawlikowskaPracownia Korekty
[...] zapisz się na kurs Patrycji! To naprawdę pomoże Ci rozwiać wątpliwości. Nauczysz się, jak stać się przedsiębiorcą i zarabiać, a nie tylko być kimś, kto uwielbia korektę i prawdopodobnie robi to za darmo tylko dlatego, że mu się podoba. Wiedza, jaką przekazuje Patrycja, pomoże w rozwianiu wątpliwości i nabraniu pewności siebie.

Co znajduje się wewnątrz kursu?

Kurs został podzielony na pięć głównych modułów, wewnątrz których znajdziesz od kilku do nawet kilkudziesięciu lekcji. Materiały zostały przygotowane w wielu różnorodnych formach, abyś zawsze mogła wybrać tę, która w danym momencie jest dla Ciebie najlepsza. Spodziewaj się zatem treści w formacie wideo, PDF-ów, nagrań audio, notatek wizualnych, quizów, ćwiczeń oraz webinarów, w których będziesz mogła uczestniczyć na żywo!

Moduł I – Warsztat korektora

Poznasz podstawowe narzędzia niezbędne w pracy korektora. Pokażę Ci, jakie słowniki warto mieć, jak pracować z tekstem. Nauczę Cię, jak robić korektę w Wordzie, w PDF-ie, w Google Docs i za pomocą znaków korektorskich.

Moduł II – Wybrane zagadnienia poprawności językowej

Wyjaśnię Ci zasady interpunkcji, pisowni, składni i dobrego stylu. Przede wszystkim te najmniej oczywiste. Przygotowałam też wiele ćwiczeń, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę.

Moduł III – Edycja i skład dla korektora

Poznasz podstawowe pojęcia związane z edytorstwem i nauczysz się, jak poprawiać teksty po składzie. Dowiesz się też, jak współpracować ze składaczem.

Moduł IV – Jak stać się wielkim na niewielkim rynku

Dowiesz się, jak znaleźć własną niszę, jak zdobywać klientów. Nauczysz się skalować biznes, by mieć stałe dochody. Udostępnię Ci moje autorskie narzędzia do wyceny zleceń i organizacji pracy.

Moduł V – Praktyki i egzamin

W czasie kursu zmierzysz się z wieloma tekstami, bo praktyka jest najważniejsza w tym zawodzie. Kurs zakończy się egzaminem, który będzie potwierdzeniem zdobytych przez Ciebie kompetencji. Otrzymasz certyfikat oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku ministerialnym.

Moduł bonusowy – gościnne webinary i szkolenia

Zyskujesz dostęp do ponad 15 szkoleń z zakresu budowania firmy, marki osobistej, stron internetowych, strategii i innych tematów, które wesprą Cię w budowaniu korektorskiego biznesu!

Którą wersję wybierasz?

ZOSTAŃ KOREKTORKĄ

wersja podstawowa
1697 PLN
 • Bez pośpiechu – uczysz się, jak chcesz i kiedy chcesz
 • 25 godzin nagrań wideo, ćwiczenia, quizy, narzędzia, dodatkowe materiały
 • cotygodniowe sesje pytań i odpowiedzi
 • Autorskie narzędzie do wyceny i organizacji zleceń
 • Webinary z ekspertami
 • Nielimitowany dostęp (pod warunkiem zdania egzaminu w ciągu 12 miesięcy od zakończenia kursu)
 • Zamknięta grupa tylko dla uczestników kursu

ZOSTAŃ KOREKTORKĄ

wersja premium
2979 PLN
 • Jeśli chcesz wystartować z biznesem jak najszybciej
 • 67 godzin nagrań wideo, ćwiczenia, quizy, narzędzia, materiały dodatkowe
 • cotygodniowe sesje pytań i odpowiedzi
 • Autorskie narzędzie do wyceny i organizacji zleceń
 • Webinary z ekspertami
 • Nielimitowany dostęp (pod warunkiem zdania egzaminu w ciągu 12 miesięcy od zakończenia kursu)
 • Zamknięta grupa tylko dla uczestników kursu
 • Minikurs interpunkcji w formie e-booka
 • Udostępnię Ci na 12 miesięcy miejsce na moim serwerze, byś mogła stworzyć stronę internetową i od razu zacząć działać
 • Otrzymasz również płatne motywy WordPressa (Divi i Extra)
 • 6 miesięcy wsparcia – pracujesz ze mną; pomagam Ci na każdym etapie, wyjaśniam, podpowiadam, doradzam; w pakiecie trzy konsultacje (łącznie 90 minut)
 • Udział w praktykach korektorskich (z wpisem do stopki redakcyjnej)
Najlepszy!

ZOSTAŃ KOREKTORKĄ

mentoring
3900 PLN
 • Indywidualne wsparcie
 • 6 sesji (sesja organizacyjna, trzy sesje prowadzące, dwie sesje podsumowujące)
 • Czas trwania programu: 3 miesiące
 • Formuła: online
 • W pakiecie z kursem taniej
 • Tylko 5 miejsc

Czy wciąż myślisz...

...jeśli tak, koniecznie obejrzyj to wideo:

Co jeszcze mówią o kursie osoby, które go ukończyły?

Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!
Karolina Kurkiewicz
Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.
Izabella Drozdowska-Stasiak
Z całego serca dziękuję za ten kurs. Wyrwał mnie on z firmowego marazmu i uświadomił mi, że można w życiu zarabiać na tym, co się lubi. Ogromnie dziękuję za motywację i wsparcie.
Ewa Hajduk
Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!
Magdalena Abramczyk
Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, lecz także po jego zakończeniu.
Ewa
Kurs trwał kilka tygodni i zasypał mnie ogromem wiedzy i niuansów językowych. Śmiało mogę stwierdzić, że złapałam bakcyla. Bardzo Ci dziękuję za oferty pracy, którymi się dzielisz z nami – to naprawdę pomaga zdobyć doświadczenie.
Bogusława Brzezińska
Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.
Katarzyna Wiśniewska
Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona. Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.
Magdalena Jakubowska